Search API attachments (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Not found
et: Ei leitud

en: Found
et: Leitud

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus
