Search API attachments (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Found
ja: 検出

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: Excluded file extensions
ja: 除外するファイルの拡張子

en: exposed
ja: 表示

en: Include attachments
ja: 添付を含む

en: Maximum file size
ja: 最大ファイルサイズ
