Search API attachments (7.x-1.10) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Found
ro: Găsite

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: exposed
ro: expus

en: Maximum file size
ro: Dimensiunea maximă a fișierului
