Search API attachments (7.x-1.11) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Found
fi: Löydetty

en: File attachments
fi: Liitetiedostot

en: exposed
fi: näytetty

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko
