Search API attachments (7.x-1.11) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Not found
hu: Nem található

en: Found
hu: Találat

en: File attachments
hu: Csatolmányok

en: Excluded file extensions
hu: Kizárt kiterjesztések

en: exposed
hu: felfedett

en: Include attachments
hu: Melléklet csatolása

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret
