Search API attachments (7.x-1.12) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Not found
ar: غير موجود

en: Found
ar: عثر عليه

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف
