Search API attachments (7.x-1.12) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Java executable not found
el: δεν βρέθηκε το Java εκτελέσιμο
