Search API attachments (7.x-1.13) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Found
id: Ditemukan

en: File attachments
id: Sisipan file

en: exposed
id: terekspos

en: Maximum file size
id: Ukuran berkas maksimum
