Search API attachments (7.x-1.13) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Found
nl: Gevonden

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Excluded file extensions
nl: Uitgesloten bestandsextenties

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Include attachments
nl: Bijlagen toevoegen

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte
