Search API attachments (7.x-1.15) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: exposed
lv: eksponēts

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums
