Search API attachments (7.x-1.15) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Found
sv: Hittad

en: File attachments
sv: Bifogade filer

en: exposed
sv: exponerad

en: Maximum file size
sv: Största filstorlek
