Search API attachments (7.x-1.18) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Not found
ca: No trobat

en: Found
ca: Trobat

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: empty
ca: buit

en: exposed
ca: exposat

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer
