Search API attachments (7.x-1.18) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Search
da: Søg

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Found
da: Fundet

en: File attachments
da: Vedhæftede filer

en: empty
da: tom

en: exposed
da: blotlagt

en: Include attachments
da: Medtag vedhæftninger

en: Maximum file size
da: Maksimal filstørrelse
