Search API attachments (7.x-1.18) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: empty
eu: hutsik

en: exposed
eu: agerian jarri
