Search API attachments (7.x-1.18) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Found
pt: Encontrado

en: File attachments
pt: Arquivos anexados

en: empty
pt: vazio

en: exposed
pt: exposto

en: Maximum file size
pt: Tamanho máximo do arquivo
