Search API attachments (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Found
pl: Znaleziono

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Excluded file extensions
pl: Wykluczone rozszerzenia plików

en: File extensions that are excluded from indexing. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Extensions are internally mapped to a MIME type, so it is not necessary to put variations that map to the same type (e.g. tif is sufficient for tif and tiff)
pl: Rozszerzenia plików, które sa wykluczone z indeksowania. Oddziel rozszerzenia spacją i nie dołączaj wiodących kropek. Rozszerzenia odwzorowane są wewnętrznie do MIME, więc nie ma potrzeby, aby umieszczać odmiany, które mapują do tego samego typu (np. tif wystarczy dla tif i tiff)

en: Tika (local java application)
pl: Tika (lokalna aplikacja java)

en: Solr (remote server)
pl: Solr (serwer zdalny)

en: Tika jar file not found at this path.
pl: Plik jar Tiki nie został znaleziony w podanej lokalizacji.

en: Java executable not found
pl: Nie odnaleziono pliku wykonalnego Java
