Search API attachments (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Not found
ru: Не найдено

en: Found
ru: Обнаружено

en: File attachments
ru: Прикрепленные файлы

en: Maximum file size
ru: Максимальный размер файла
