Search API attachments (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Not found
es: No encontrado

en: Found
es: Encontrado

en: File attachments
es: Archivos adjuntos

en: Excluded file extensions
es: Extensiones de archivo excluidas

en: exposed
es: expuesto

en: Include attachments
es: Incluir adjuntos

en: Maximum file size
es: Tamaño máximo de archivo
