Search API attachments (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Not found
gl: Non atopada

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: exposed
gl: exposto

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo
