Search API attachments (7.x-1.9) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Not found
it: Non trovato

en: Found
it: Trovato

en: File attachments
it: File allegati

en: exposed
it: esposto

en: Maximum file size
it: Dimensione massima del file
