Search API attachments (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Found
pt: Encontrado

en: File attachments
pt: Ficheiros anexos

en: exposed
pt: expostos

en: Maximum file size
pt: Tamanho máximo do ficheiro
