Search API attachments (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Found
sk: Nájdené

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Excluded file extensions
sk: Vylúčené prípony súborov

en: exposed
sk: odkrytý
