Search API attachments (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Found
tr: Bulunan

en: File attachments
tr: Dosya ekleri

en: exposed
tr: açıkça

en: Maximum file size
tr: Dosya boyutu üst sınırı
