Search API attachments (7.x-1.18) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Not found
he: לא נמצא

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: empty
he: ריק

en: exposed
he: חשוף

en: Include attachments
he: כלול קבצים מצורפים
