Search API attachments (7.x-1.18) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Found
uk: Знайдено

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Excluded file extensions
uk: Виключені розширення файлів

en: empty
uk: порожньо

en: exposed
uk: розкритий

en: Include attachments
uk: Дозволити додатки

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: Port:
uk: Порт:
