Search API autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: revert
sq: rikthe
