Search API autocomplete (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: revert
eo: malfari
