Search API autocomplete (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
