Search API Autocomplete (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: revert
el: επαναφορά

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Search pages
el: Σελίδες αναζήτησης
