Search API Autocomplete (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: revert
ja: 戻す

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Search pages
ja: 検索ページ
