Search API autocomplete (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
