Search API Autocomplete (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
