Search API Autocomplete (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: revert
ca: reverteix

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Search pages
ca: Pàgines de cerca
