Search API autocomplete (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།
