Search API autocomplete (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: revert
is: før aftur
