Search API autocomplete (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
