Search API autocomplete (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
