Search API Autocomplete (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Search pages
lv: Meklēšanas lapas
