Search API Autocomplete (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
