Search API Autocomplete (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: revert
ast: desfacer
