Search API Autocomplete (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
