Search API Autocomplete (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
