Search API Autocomplete (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: revert
sk: vrátiť

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie
