Search API Autocomplete (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
