Search API Autocomplete (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​
