Search API Autocomplete (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
