Search API Autocomplete (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: revert
mn: буцаах
