Search API Autocomplete (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
