Search API Autocomplete (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم
