Search API Autocomplete (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
